Stoc Epuizat

Cercei din argint cu pietre naturale rosii de carneol

  • Cod produs: CAPR-07466
  • Disponibilitate: Stoc Epuizat
Livrare Gratuita
La orice comanda
Cutie bijuterie
Gata de oferit cadou
Comanda fara griji
Retur si schimb gratuite
Certificat Garantie
Verificat/marcat ANPC

Descriere:

Cercei mici din argint 925 decorati cu pietre naturale rosii de carneol; sistem de prindere tip surub

Adaugă o notă de rafinament și pasiune lookului tău cu acești cercei din argint 925 cu pietre roșii intense, o combinație perfectă între eleganță clasică și un strop de îndrăzneală. Realizați din argint de înaltă calitate și înfrumusețați cu pietre roșii strălucitoare, acești cercei aduc un plus de culoare și strălucire fiecărei ținute.

Culoarea roșie este simbolul iubirii, curajului și energiei. Fie că îi porți la o ocazie specială sau ca accent de zi cu zi, cerceii te vor face să te simți sigură pe tine și admirată. Designul lor delicat, dar vizibil, îi face potriviți atât pentru ținute elegante, cât și pentru cele casual chic.

Perfect ca dar pentru o persoană dragă sau ca bijuterie de suflet, acești cercei sunt alegerea ideală pentru femeile care iubesc detaliile cu personalitate.

Tip mici
Diametru 6 mm
Piatra carneol
Culoare piatra rosu
Sistem de prindere surub
Greutate 0.90 gr

Spune-ţi opinia

Nota:  
Cercei de Craciun din argint simplu model ren

Cercei mici din argint simplu 925, model renii lui Mos Craciun; sistem de prindere tip surub..

61 RON
Cercei din argint model spirala cu perle albe

Cercei din argint 925 model spirala cu perle de cultura de culoare alba; sistem de prindere tip tort..

144 RON135 RON
Cercei mici din argint model nor

Cercei mici din argint simplu 925, model norisor, aspect mat; sistem de prindere tip surub..

64 RON58 RON
Cercei mici iepurasi argint

Cercei mici din argint simplu 925, model iepurasi; sistem de prindere tip surub..

94 RON85 RON